Menu Zavřeno

Rady Thajsko

Thajsko je v oblasti dálné jihovýchodní Asie turisticky nejatraktivnější zemí. Naleznete zde jak dochovalé historické památky, tak i překrásné tyrkysové moře a pláže s bílým pískem ,především na ostrově PhiPhi. Nejznámnějším místem s nejvíce hotely je však Pattaya, která je v současnosti hodně přelidněná.

VÍZUM – Vám zajistí na Thajském velvyslanectví v Praze.

PENÍZE – Thajský bat cca 1 Kč.Vyměmíte jej na letištích,ve směnárnách a hotelích

UBYTOVÁNÍ – hotely jsou celkově na výborné úrovni, která naprosto dosahuje světové úrovně a ochotou personálu ji někde i převyšuje – máme na mysli hotely 4* – 5*.

NÁKUPY:V Thajsku připadají na nákupy prakticky suvenýry, textilní výrobky, ale především je zde si možné nechat ušít velmi kvalitní obleky z hedvábí, které Vám ušijí do 2-3 dní.

STRAVA – V hotelích opět velmi kvalitní většinou bufetovým stylem. Pokud si neobjednáte polopenzi, je zde však možné levněji, kvalitně ale hlavně pestřeji v místních restauracích, které mají v turistických centrech dobrou úroveň.

DOPRAVA k dopravě lze využít především taxiků, nebo motorové rikši. Lze si zde také půjčit auto nebo motorku, ale pozor jezdí se zde vlevo. Pokud si objednáte taxi v Bangkoku, tak Vás velmi často nejdříve zaveze do nevěstince, aby náhodou nepřišel o případnou provizi, kdyby jste snad měli namířeno do tohoto zařízení. Po urgencích Vás potom vezme na Vámi původně udané místo.