Menu Zavřeno

Railay Bay Hotel 4* Krabi Thajsko

 

Poloha hotelu Railay Bay Krabi

hotel Railay Bay se nalézá na pláži Railay West. Je cca 15 lodním taxikem ze střediska Ao Nang a cca 30 min. z městečka Krabi. Je přístupný pouze touto dopravou. Zadní část hotelu je na straně úžiny pláže Railay East a čelní strana s bazénem a čisťejší pláži Railay West.

Vybavenín pokojů hotelu Railay Bay Krabi

Hotel nabízí 4 typy ubytování: standartní v přízemních bavilonech bungalovového typu, standartní v patrovém pavilonu, bungalovy s atriem a bazénkem a plážové bungalovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC. kávovarem, TV, telefonem, minibarem, fénem a sejfem.
Nejblíže bazénu na pláži Railay West jsou plážové bungalovy , potom jsou to pokoje v patrovém pavilonu a bungalovy s atriem a bazénkem s tryskami – rozměrem větší vana. nejvzdálenější cca 100 m jsou standartní pokoje. Ty jsou ale na začátku pláže Railay West, kde je spousta barů a rybích restaurací , ale na koupání příliš vhodná v těchto místech není.

Vybavení hotelu Railay Bay Krabi

Restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, internet, 2 bazény . V hotelu je obchlůdek s potravinami a nápoji. Poněkud levněji, ale nakoupíte v obchůdcích v blízkém okolí.