Menu Zavřeno

Oman
Oman
Oman
Pool, Crowne Plaza Hotel, Muscat, Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman
Oman Oman Oman Pool, Crowne Plaza Hotel, Muscat, Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman Oman

Crowne Plaza Muscat - Omán 4*

 

poloha hotelu Crowne Plaza Muscat


Hotel Crowne Plaza je zavedený a oblíbený plážový hotel ležící nad pláží Shatti Al Quarum poblíž prestižní diplomatické zóny. Je postaven na útesu s výhledem na Ománský záliv. Do centra historického Ománu je to cca 10 km a 20 kilometrů na letiště. Pokoje hotelu Crowne Plaza jsou nově modernizovány.


pokoj a pohled na hotel Crown Plaza od moře

vybavení hotelu Crowne Plaza Muscat

Hotel má několik restaurací – perskou, italskou, asijskou, anglickou pivnici a venkovní bar. Na terasové zahradě naleznete venkovní bazén. Dále je v hotelu k dispozici fitness centrum a golfové hřiště je vzdáleno cca 4 km.
K vybavení hotelu patří obchůdky se suvenýry, směnárna, konferenční centrum, dětský koutek, sauna, masáže, kosmetický salón a parní lázně


bazén a interier restaurace

vybavení pokojů hotelu Crowne Palaza Muscat

koupelna s WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, kávovar, TV se satelitem, rádio, telefon s přímou volbou, připojení k internetu, minibar, trezor, CD a DVD přehrávač, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo na moře.


pohled na hotel Crowne Plaza od bazénu a venkovní terasa hotelové restaurace