Menu Zavřeno

Expo Tour

Cestovní kancelář pro dálkovou mimoevropskou turistiku a pro individuální zájezdy „na míru“ s dlouhodobou specializací především na Jižní Ameriku, safari v Africe  a  ostrovy v Indickém Oceánu.

ngorongoro

safari v Africe

Jižní Amerika

Zájezdy

Od roku 1995 jsme se s nabídkou zaměřili výhradně na náročnou individuální a firemní klientelu na  vzdálené mimoevropské destinace v Jižní i Severní Americe, Africe a Asii.  Je opravdu jen velmi málo států, kam jsme ještě neposlali žádnou skupinku turistů.  

Co Vám můžeme nabídnout

1. Osobní znalost všech nabízených destinací
Zájezdy organizují naši pracovníci, kteří opakovaně cestovali do všech nabízených destinací.

2. Výhodnou touroperátorskou cenu.
Vzhledem k tomu, že pracujeme napřímo s aktuálními cenami hotelů, nemusíme zařazovat do katalogových cen různé přirážky (jako rizikovou přirážku za kurzový pohyb, úhradu za tisk katalogů, provize apod.). Ceny Vás vyjdou tak většinou levněji a nebo Vám můžeme ve stejné ceně nabídnout lepší hotel. Služby v zahraničí nakupujeme „na přímo“, a ceny nemusíme navyšovat cenu o provize.
To oceníte především v moment, kdy jste ubytováni při zájezdu v hotelu o třídu vyšší kategorie za standartní cenu.

3. Přesné informace.
Pokud se rozhodnete objednat služby u nás, budete hovořit ať již osobně nebo po telefonu s lidmi, kteří místo Vašeho pobytu a hotely osobně znají a mohou Vám proto poradit nebo doporučit rozsah Vašich služeb.

4. Individuální přístup.
Nabízíme individuální přístup ke každému klientu a ke každé objednávce, protože jsme zvyklí řešit různorodé programové požadavky – přelety, různé trasy v dané destinaci.

5. Nadstandartní vybavení
Při cestách Vás již dopředu můžeme vybavit příletovými kartami se vzorem vyplnění, což ocení především méně jazykově vybavení klienti.

6. Vysoká úroveň hotelů.
Kvalitní úroveň služeb, kterou jsme se naučili plnit především vzhledem k náročnosti naši klientely při jejich obchodních cestách.

7. Pojištění CK
Povinná pojištění proti úpadku máme sjednáno u pojišťovny UNION – viz výše