Menu Zavřeno

Poznávací zájezdy s čs. průvodcem

Naše poznávací zájezdy mají především nadstandarní ubytování, pohodlné a  ověřené programy pro náročné klienty.  Naši zákazníci  s námi jezdí dlouhé roky a není vyjímečné, že někteří  absolvovali  naše dálkové zájezdy již více než desetkrát.  Samozřejmě  zajišťujeme i  „zájezdy na míru“ pro skupinky či individuály. 

 

Již více než 25 let organizujeme dálkové  zájezdy  do obou Amerik, Afriky a Asie.  Naše zájezdy směřují  do různých koutů planety  a je opravdu velmi málo zemí na světě, kam jsme ještě neposlali žádnou skupinu turistů.  Poznávací zájezdy jsou často zajištěny i místní partnerskou organizací a proto je někdy skupina doprovázena českým i anglickým místním průvodcem. 

Kuba Trinidad
Peru - Jezero Titicaca, Los Uros - plovouci ostrovy

Ubytování bývá převážně nadstandardní ve 4*  hotelích  nebo případně  i nejlépe v 5* hotelích.  Tento standard dlouhodobě dodržujeme kvůli naší náročné klientele.  Pokud je někde uvedena nižší  úroveň ubytování, je to kvůli srovnání ceny  nebo v dané destinaci je to nejlepší ubytování k dispozici, případně skupina požaduje 3* standard ubytování. 

Zájezdy jsou organizovány tak, aby poskytovaly co nejvyšší možné pohodlí a vyhnuli jsme se dlouhým zbytečným přesunům a poskytli klientům čas se dostatečně vyspat a odpočinout. K  letecké dopravě výhradně používáme pravidelnou leteckou přepravu renomovaných leteckých společností.

Pokud se vyskytne nějaký organizační problém, řešíme ho bezodkladně po více liniích 24 hodin denně a v případě potřeby můžete kdykoliv zavolat na naše asistenční telefonní číslo.  Před odletem obdržíte tzv. odbavení obsahující letenky, informační materiály a případně dohodnuté pojištění.

Co Vám můžeme nabídnout

1. Osobní znalost všech nabízených destinací. Zájezdy jsou organizovány pracovníky, kteří opakovaně cestovali do všech nabízených destinací.

2. Výhodnou touroperátorskou cenu.
Vzhledem k tomu, že pracujeme napřímo s aktuálními cenami hotelů, nemusíme zařazovat do katalogových cen různé přirážky (jako rizikovou přirážku za kurzový pohyb, úhradu za tisk katalogů, provize apod.). Ceny Vás vyjdou tak většinou levněji a nebo Vám můžeme ve stejné ceně nabídnout lepší hotel. Služby v zahraničí nakupujeme „na přímo“, a ceny nemusíme navyšovat cenu o provize.
To oceníte především v moment, kdy jste ubytováni při zájezdu v hotelu o třídu vyšší kategorie za standartní cenu.

3. Přesné informace.
Pokud se rozhodnete objednat služby u nás, budete hovořit ať již osobně nebo po telefonu s lidmi, kteří místo Vašeho pobytu a hotely osobně znají a mohou Vám proto poradit nebo doporučit rozsah Vašich služeb.

4. Individuální přístup.
Nabízíme individuální přístup ke každému klientu a ke každé objednávce, protože jsme zvyklí řešit různorodé programové požadavky – přelety, různé trasy v dané destinaci.

5. Vysoká úroveň hotelů.
Kvalitní úroveň služeb, kterou jsme se naučili plnit především vzhledem k náročnosti naši klientely při jejich obchodních cestách.

6. Nadstandartní vybavení
Při cestách Vás již dopředu můžeme vybavit příletovými kartami se vzorem vyplnění, což ocení především méně jazykově vybavení klienti.

7. Pojištění CK
Povinná pojištění proti úpadku máme sjednáno u pojišťovny UNION – viz výše