Menu Zavřeno

singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
singapur
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
singapur singapur singapur singapur singapur singapur singapur singapur singapur singapur Bali Bali Bali Bali Bali Bali Bali Bali Bali Bali Bali

SI02

SINGAPUR

program:   SINGAPUR – BALI

A/    10.09.   –   19.09. ( 21.09. )  2024

   
Singapore Airlines
01. den   Praha/Vídně – SINGAPUR

Odlet z Prahy (Vídně) do Odlet s mezipřistáním směr  do  Singapuru  

hotel Marina Bay Sands
02. den   SINGAPUR

Přílet na letiště do Singapuru, ubytování  v hotelu.  Již tento den je předpokládaná návštěva veletrhu .  Tzv. Lví město je druhým největším přístavem světa a zároveň je státem i městem v jednom. Leží v jihovýchodní Asii na stejnojmenném ostrově a přilehlých 54 ostrůvcích při jižní výspě Malajského poloostrova, od kterého je oddělen úzkým průlivem. Počet obyvatel se blíží 5 milionům. Singapur patří mezi nejvyspělejší státy světa, je světovým finančním, obchodním a dopravním centrem. Singapur se pyšní nejen ohromnými mrakodrapy a obchodními a nákupními centry, ale také tím, že je velmi dobře udržovaný a bezpečný. 

noční Sinapur
03. den   SINGAPUR – ostrov SENTOZA

Návštěva veletrhu v SINGAPURU.  Fakultativně prohlídka ostrov Sentoza. Mezi nejnavštěvovanější oblasti Singapuru nejen mezi místními obyvateli patří ostrov Sentosa. Ostrov leží jen 500 m od singapurského jižního pobřeží. Najdete tu podmořský svět, delfinárium, kino 4D, bobovou dráhu, golfová hřiště a pláže lemované restauracemi a bary. Celému ostrovu vévodí 37 metrů vysoká socha Merliona, která hraje také důležitou roli při představeních vody a zvuku na Hudební fontáně. Na ostrově, který je s hlavním ostrovem spojen sypanou hrází se také nachází nejjižnější bod asijského kontinentu, kam se dostanete suchou nohou. V poslední době se zde otevřela řada nových hotelů a resortů. Na jižním pobřeží Sentosy najdete tři pláže – Siloso, Palawan a Tanjong.

centrum Singapuru
04. den  SINGAPUR

Návštěva veletrhu v SINGAPURU.  Prohlídka města britského  starého centra, během plavby po říčce koloniální čtvrt, kouzelný Chinatown, hotel Marina Bay Sands,  Park se sochou lva, budhistická a hinduistická svatyně. Město založil v roce 1819 sir Thomas Stamford Raffles

Balijské tance
05.den  BALI

Bali – relax na pláži. Nedaleko hotelu jsou restaurace a obchůdky.

pláž NUsa Dua
06. den   BALI

Bali – relax  na pláži.  Na pláži můžete zajistit „asijskou“ másáž, případně si pronajmout  lodˇk útesu na šnorchlování.

chrám Ulun Danu
07. den  BALI

Bali fakultativní exkurze – Nejdříve se zastavíme místní vesnici v oblasti Ubud.  Uvidíme tradiční trh, a v okolí džungle s opicemi a rýžové políčka.  Uvidíme místní chrám a budhistický chrám. Bsakih je  nejvýznamnější chrámového komplexu  na Bali. Chrám se se nachází vysoko na svazích sopky Gunung Agung a tvoří jej celá řada tajemných chrámů. Balijská  architektura spolu s nádhernou přírodou vytváří ojedinělou atrakci. 

rýžové terasy
08. den  BALI

Bali  – fakultativní 

slavnostní výzdoba vesnice
09. den   BALI  odlet do Evropy

Bali.

chrám Tanah Lot
10. den   PRAHA ( Vídeň)

Přílet do Evropy.

 
CENA     

1. 73.970.- czk –  4* hotely

2. 79.990.- czk –  5 * hotely

3. 92.810.- czk –  5*   +   1 noc v Marina Bay Sands 5*  ( sleva 5.000,- czk / os ) +   5 * hotel na Bali

 
CENA ZAHRNUJE
  • letenky
  • program se vstupy ( fakultativní výlety v Singapuru ) 
  • strava – snídaně  Singapur a na Bali polopenze
  • čs. průvodce
  • uvedené ubytování v DBL
CENA NEZAHRNUJE
  • vízum a nebo případné státní  poplatky ( v současné době se neplatí )