Menu Zavřeno

EXPO TOUR

T.Bati 3672
76001 ZLIN
Czech Republic

IČO: 46225854
DIČ: cz6258180324

telefon: 577103104
e-mail: expotour@expotour.cz

cestovní kancelář byla založena v r. 1994 se zaměřením na cesty individuálních skupin podnikatelů různých oborů na veletrhy po světových výstavních centrech.
Od roku 1997 jsme se s nabídkou zaměřili výhradně na vzdálené mimoevropské státy v Jižní i Severní Americe, Africe a Asii. Postupem doby jsme získali kvalitní obchodní partnery a především detailní osobní zkušenosti s destinacemi, hotely a zajímavostmi po celém světě. Je opravdu jen velmi málo států, kam jsme ještě neposlali žádné klienty.
Zajišťujeme kompletní cestovatelský servis dle požadavků, ať již s českým nebo místním průvodcem.
Naše klientela je náročná a vyžaduje velmi kvalitní a často nadstandartní služby, což jsme zvyklí realizovat na vysoké úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout

1. Osobní znalost všech nabízených destinací
Zájezdy organizují naši pracovníci, kteří opakovaně cestovali do všech nabízených destinací.

2. Výhodnou touroperátorskou cenu.
Vzhledem k tomu, že pracujeme napřímo s aktuálními cenami hotelů, nemusíme zařazovat do katalogových cen různé přirážky (jako rizikovou přirážku za kurzový pohyb, úhradu za tisk katalogů, provize apod.). Ceny Vás vyjdou tak většinou levněji a nebo Vám můžeme ve stejné ceně nabídnout lepší hotel. Služby v zahraničí nakupujeme „na přímo“, a ceny nemusíme navyšovat cenu o provize.
To oceníte především v moment, kdy jste ubytováni při zájezdu v hotelu o třídu vyšší kategorie za standartní cenu.

3. Přesné informace.
Pokud se rozhodnete objednat služby u nás, budete hovořit ať již osobně nebo po telefonu s lidmi, kteří místo Vašeho pobytu a hotely osobně znají a mohou Vám proto poradit nebo doporučit rozsah Vašich služeb.

4. Individuální přístup.
Nabízíme individuální přístup ke každému klientu a ke každé objednávce, protože jsme zvyklí řešit různorodé programové požadavky – přelety, různé trasy v dané destinaci.

5. Nadstandartní vybavení
Při cestách Vás již dopředu můžeme vybavit příletovými kartami se vzorem vyplnění, což ocení především méně jazykově vybavení klienti.

6. Vysoká úroveň hotelů.
Kvalitní úroveň služeb, kterou jsme se naučili plnit především vzhledem k náročnosti naši klientely při jejich obchodních cestách.

7. Pojištění CK
Povinná pojištění proti úpadku máme sjednáno u pojišťovny UNION – viz výše