Menu Zavřeno

Firemní  a Individuální zájezdy „na míru“

 

Firemní zájezdy

Pro firmy nabízíme cesty  s   odborným programem,  který si  můžou rámcově navrhnout sami  a nebo Vám můžeme připravit  speciální  „odbornou  náplň“ zájezdu.   Jsme schopni splnit  „skoro“  jakýkoliv Váš  programový požadavek a rovněž  Vám i  poradit při sestavování  itineráře či případně připravit motivační zájezdy za odměnu pracovníkům či prodejcům.

Pošlete nám Váš požadavek na program e-mailem nebo zatelefonujte, a my Vám bezodkladně pošleme návrh Vaší cesty i s cenovou nabídkou.

Individuální zájezdy „na míru“

Individuální zájezdy jsou pro uzavřené skupiny, ať  již soukromé, firemní nebo i jen pro dvojice cestujících.  U takových skupin je často výhodou i to, že za standardní cenu zajistíme „luxusní hotely“ případně slevu.  U „individuálních“ cest je rovněž výhoda ve splnění „speciálních požadavků“ na program nebo na ubytování.

Kombinované zájezdy jsou velmi oblíbené – myslím tím poznávací zájezd s prodloužením pobytu.  Hlavně vzhledem k geografické blízkosti a výhodnosti leteckého spojení je možné snadno a cenově  kombinovat různé destinace.

V zahraničních destinacích spolupracujeme trvale s  českými delegáty/průvodcemi a proto český servis není problém pro individuální cestování .